7 Gün 24 Saat 🏆 İZMİR'İN GÜVENİLİR TEKNİK SERVİSİ 0 530 254 16 70

Ödemiş Beyaz Eşya Servisi

Ev aletlerinizde su kaçağı, çalışmama, ses ve ısıtma sorunlarında hızlı müdahale. Orijinal yedek parça garantisi.

ÜCRETSİZ BİLGİ ALIN
0 530 254 16 70 Hemen Ara
HİZMET KAPSAMI

Ödemiş Beyaz Eşya Servisi — Yapılan İşlemler

  • 01 Buzdolabı
  • 02 Çamaşır Makinesi
  • 03 Bulaşık Makinesi
  • 04 Fırın & Ocak
  • 05 Kurutma Makinesi
  • 06 Derin Dondurucu

Ödemiş Beyaz Eşya Servisi

Ödemiş bölgesinde Beyaz Eşya Servisi arayanlar için Lion Teknik Servis profesyonel ve hızlı çözümler sunmaktadır. Ev aletlerinizde su kaçağı, çalışmama, ses ve ısıtma sorunlarında hızlı müdahale. Orijinal yedek parça garantisi. Bölgenize özel servis ekibimiz, randevu saatinde adresinize gelerek arızayı yerinde tespit eder.

Ödemiş Beyaz Eşya Servisi kapsamında sunulan alt hizmetler: Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın & Ocak, Kurutma Makinesi, Derin Dondurucu. Her bir işlem için ayrıntılı bilgi ve fiyat tarifesi servis öncesi müşteriye iletilir. Onay alınmadan hiçbir onarım veya parça değişimi yapılmaz.

Teknisyenlerimiz Ödemiş bölgesini iyi tanımaktadır; trafik ve mesafe planlaması sayesinde mümkün olan en kısa sürede kapınıza ulaşırız. Beyaz Eşya Servisi sonrası işçilik garantisi veriyor, kullanılan parçaların kalitesini belgeliyoruz. 7 gün 24 saat 0 530 254 16 70 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Düzenli bakım yaptırmak, beklenmedik arızaların önüne geçmenin en etkili yoludur. Özellikle Beyaz Eşya Servisi kapsamındaki periyodik bakım hizmetlerimizden yararlanarak cihazlarınızın verimli çalışmasını sağlayabilir, enerji faturalarınızda tasarruf elde edebilirsiniz.

SSS

Ödemiş Beyaz Eşya Servisi — SSS

Merak ettiğiniz konular — 0 530 254 16 70

01 Ödemiş Beyaz Eşya Servisi ücreti ne kadar?

Ödemiş bölgesinde Beyaz Eşya Servisi için arıza tespiti yapılır, ardından net fiyat bildirilir. Onayınız olmadan onarıma başlanmaz.

02 Ödemiş bölgesinde aynı gün Beyaz Eşya Servisi var mı?

Evet, Ödemiş ve yakın ilçelere aynı gün Beyaz Eşya Servisi ekibi yönlendirebiliyoruz.

03 Ödemiş Beyaz Eşya Servisi hangi işlemleri kapsıyor?

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın & Ocak, Kurutma Makinesi, Derin Dondurucu ve benzeri tüm Beyaz Eşya Servisi işlemlerinde destek sağlıyoruz.

04 Ödemiş bölgesinde hangi markalara Beyaz Eşya Servisi veriyorsunuz?

Arçelik, Beko, Bosch, Samsung, LG, Vaillant, Demirdöküm ve 80'den fazla markada Ödemiş Beyaz Eşya Servisi hizmeti sunuyoruz.

05 Ödemiş Beyaz Eşya Servisi için nasıl randevu alınır?

0 530 254 16 70 numarasını arayın; Ödemiş bölgesine en yakın teknisyen ekibimiz size dönüş yapacaktır.

ACİL SERVİS HATTI

Arızayı Ertelemeyin — Hemen Arayın!

İzmir'in tüm ilçelerine aynı gün servis. 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.

HEMEN ARAYIN 0 530 254 16 70
HEMEN ARAYIN 0 530 254 16 70 7/24 WhatsApp